KONST / Oljemålningar / Akryl 13909072
nr 1390 9072
Dominyka Usvaiskaya
(f. 1991), Sverige
"Study of light". Signerad, numrerad 2020, daterad akryl på duk, 30x30 cm, oramad
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:35:18
12/4 13:05:46
100 kr
12/4 20:12:37
Dominyka Usvaiskaya
Läs mer om Dominyka Usvaiskaya